Молодіжна жіноча збірна України здолала Північну Ірландію у кваліфікації ЧЄ-2014

Фото - ffu.org.ua

Північна Ірландія WU-19 - Україна WU-19 - 1:2

Голи: Фіхен (20, з пен.) − Козиренко (19), Малахова (73)

Україна: Григорович, Радзієвська (Козубович, 90+2), Андрухів, Бойко, Малахова, Прийма (Коломієць, 88), Корсун, Козиренко (к), Пушенко, Дем’янюк, Подольська

23 вересня молодіжна жіноча збірна України WU-19 провела свій другий поєдинок у кваліфікаційному раунді ЧЄ-2013/2014 проти збірної Північної Ірландії. Підопічні Наталії Зінченко перемогли з рахунком 2:1 і майже забезпечили собі вихід у другий кваліфікаційний етап чемпіонату Європи.

З перших хвилин наші дівчата почали показувати суперницям, що вони налаштовані тільки на перемогу. Українки відразу захопили ініціативу і провели кілька небезпечних атак.

На 19-й хвилині Вероніка Андрухів продемонструвала свою майстерність на лівому фланзі, обігравши трьох суперниць і віддавши точну передачу на Тетяну Козиренко. Удар капітана української збірної був сильним і влучним − 1:0 на нашу користь.

Але в наступній же атаці північно-ірландки заробили право на пробиття пенальті і Фіхен зрівняла рахунок − 1:1. Після цього українки продовжили атакувати, заробивши декілька небезпечних кутових та штрафних. Проте, до кінця тайму рахунок так і не змінився.

У другій половині зустрічі збірна України збільшила оберти і біля воріт голкіпера Північної Ірландії стало дуже спекотно. І це не дивлячись на дощ і сильний вітер, які заважали футболісткам обох команд. Все-таки наші дівчата досягли свого на 73-й хвилині. Вікторія Бойко вдало навісила з кутового, а Яна Малахова булла першою на м’ячі − 2:1. В останні хвилини поєдинку підопічні Наталії Зінченко повністю контролювали гру і довели матч до перемоги.

Источник: Прес-служба ФФУ