Україна U-19 переграла Норвегію та забезпечила місце в еліт-раунді Євро-2018

3598 07.10 2017   21:09

Україна – Норвегія 2:1

Голи: Холанд, 8, Фай-Лунд, 16 (автогол), Супряга, 84

Україна: Кучерук - Авраменко, Бондар, Миколенко, Сухар, Бєляєв, Хахльов (Дришлюк, 70), Корнієнко, Козиренко (Кащук, 72), Булеца (Ременюк, 89), Супряга.

У суботу, 7 жовтня, юнацька збірна України, сформована з футболістів 1999 року народження, здобула другу перемогу у кваліфікаційному раунді ЧЄ-2018 і достроково пройшла до наступного етапу відбору.

Підопічні Олександра Петракова пропустили першими: вже на восьмій хвилині форвард норвежців Ерлінг Холанд пробив нашого голкіпера Владислава Кучерука. "Синьо-жовті" відігралися досить швидко, воротар Юліан Фай-Лунд відзначився голом у свої ворота.

Українська збірна грала активніше, завдавши більше ударів по воротах суперника (11-7). На 84-й хвилині наші хлопці були винагороджені за старання: вирішальний м’яч в активі Владислава Супряги.

Таким чином, за тур до закінчення кваліфікаційного міні-турніру підопічні Олександра Петракова, які в першій грі з мінімальним рахунком перемогли Албанію, забезпечили собі мінімум друге місце в квартеті, яке дає право грати в еліт-раунді.

Заключний поєдинок українці зіграють проти Чорногорії 10-го жовтня о 15:00.