Олександр Караваєв: "Таке враження, що Луческу до матчу знає все!"

3824 23.09 2021   00:34
Фото - "Динамо" Киев

Олександр Караваєв прокоментував поразку у матчі за Суперкубок України з "Шахтарем" (0:3). Захисник "Динамо" з’явився на полі у другому таймі, але не зміг допомогти команді виграти цю зустріч.

- "Шахтар" переграв нас повністю, я рахую. Так, у нас були моменти, але вважаю, що сьогодні дуже добре зіграли, саме дисципліновано, команда суперника, а ми не зіграли так як хотіли і могли, тому такий рахунок.

Таке враження, що наш тренер до матчу знає все! Те, що він каже перед матчем, майже завжди збувається. Він казав, що суперник буде мотивований, навіть супермотивований, тому що в минулому році ми виграли всі трофеї і зараз вони будуть супермотивовані, щоб відібрати цей трофей.

Вони показали, що в них була дуже велика мотивація, вони хотіли виграти… Ми також хотіли виграти! Я не кажу, що ми опустили руки, але ми не зіграли в той футбол, в який вміємо грати, та не до кінця виповнили тренерську установку на цю гру.

Якщо говорити про гру до пропущеного голу, то я вважаю, що в нас було більше моментів, але ми їх не реалізували. Така гра була, як то кажуть до голу. Вони забили і це, мабуть, надломило нас і вже тяжко було. Але у другому таймі могли б вийти більш зарядженими, більш мотивованими і переломити хід гри, але нам не вдалося цього зробити.

Не скажу, що багато змін при Де Дзербі, але є декілька. В деяких моментах вони стали інакше грати. Крайні захисники вже не відкриваються якомога ширше, а йдуть у центр, заплутуючи лінію захисту. "Містер" це розібрав, але ми повинні були зустрічати їх більш агресивно і більш впевнено.

Я планував відповідати на інтерв’ю українською мовою, тому що в мене запитують українською. Але все життя спілкувався на російській мові, а вчився в українській школі. Я люблю дуже свою мову і хочу спілкуватись… Тому, якщо мене будуть запитувати на українській мові, то я буду відповідати на українській, - розповів Караваєв в інтерв’ю телеканалу "Футбол".