"Кубанська весна-2014": перша перемога українок

Фото - ffu.org.ua

Іран WU-19 − Україна WU-19 0:1

Гол: Коломієць 22.

Україна: Фомченко, Дем’янюк, Подольська, Корсун (к), Ольховська, Андрухів, Радзієвська, Рапа (Козиренко, 41), Бойко (Худа, 72), Коломієць (Китаєва, 62), Малахова.

20 березня в російському місті Сочі стартував міжнародний турнір «Кубанська весна-2014». Україну на цих змаганнях представляє жіноча збірна України віком до 19 років. Першим суперником нашої команди стала збірна Ірану.

Не дивлячись на важкий переліт і ранній, за київським часом о 8:00, початок матчу, українки відразу захопили ініціативу і протягом перших 10 хвилин не випускали суперниць за центр поля. Але бажаного результату це не приносило. Натомість, перший небезпечний момент виник якраз біля воріт Альбіни Фомченко, коли іранська футболістка потужним пострілом влучила в поперечину. А на 22-й хвилині збірна України все-таки досягла свого. Ірина Коломієць скористалась помилкою голкіпера суперниць і змінила рахунок на табло на користь нашої команди. До кінця тайму підопічні Наталії Зінченко мали ще кілька нагод відзначитись, але захисна ланка іранської збірної витримала наступ українок.

В другій половині зустрічі жіноча збірна України WU-19 повністю контролювала гру. Наші дівчата подали чимало кутових і пробили декілька небезпечних штрафних, але м’яч вперто не йшов у ворота збірної Ірану. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу збірної України з рахунком 1:0.

Після матчу із прес-службою ФФУ поспілкувалась старший тренер нашої команди Наталія Зінченко.

- Судячи з результату, план на гру було виконано?

- В першому таймі відчувалась деяка нервозність, але у другій половині дівчата виконали все, про що домовлялись перед грою і в перерві. Результатом поєдинку ми задоволені, але перед наступною грою дещо потрібно буде підправити.

- В якому фізичному стані знаходяться зараз наші футболістки? Чи вплинув на них зимовий чемпіонат України?

- Нажаль, в цьому турнірі не брали участь гравці чернігівської «Легенди-ШВСМ», і невелика різниця у фізичній формі присутня. Але у нас є час до наступного матчу проти Естонії і я сподіваюсь, що функціонально і фізично наші дівчата будуть готові.

Источник: Прес-служба ФФУ