Контрольний матч. "Минай" – "Минай" U-19 2:1. Бандура в процесі

448 05.02 2024   15:15
"Минай"

"Минай" – "Минай" U-19 2:1

Голи: Петько 39, Устименко 76 - Ю. Михайлів 57 (з пенальті).

"Минай". 1 тайм: Бандура, Дмитрук, Скиба, Нємчанінов, Корнійчук, Петько, Матюшенко, Максимець, Гунічев, Тищук, Демиденко; 2-й тайм: Бандура, Дмитрук, Прокопчук, Чуєв, Ременяк, Тищук (Ременяк, 59), Корнійчук, Кораблін, Устименко, Матюшенко та два гравці на перегляді.

У четвертому зимовому спарингу команда Желько Любеновіча здобула третю поспіль перемогу. Після звитяг над "Рухом-2" (6:0) та першоліговим "Хустом" минайці взяли гору над підопічними Романа Гданського.

Сергій Петько та Денис Устименко зрівнялись з Артуром Ременяком за кількістю забитих голів у контрольних матчах 2024 року. Першому асистував Павло Тищук, другий замкнув подачу від кутового прапорця Івана Матюшенка. Юні минайці провели непоганий матч, багато атакували, а забили у другому таймі з 11-метрової позначки. Михайлів відправив м’яч у сітку рикошетом від поперечини.

Зазначимо, що 90 хвилин на полі провів Олександр Бандура, який повернувся в "Минай" та провів свій перший спаринг. Бандура – вже п’ятий голкіпер, який захищав ворота закарпатців поточною зимою. Також у списку Олександр Кемкін, Ілля Ольховий, Максим Росул та голкіпер, який перебував у команді на перегляді.

Нагадаємо, наступний спаринг "Минай" проведе 7 лютого проти "Скали 1911" зі Стрия.

Читай також: Тренер воротарів "Минаю": "Якщо Бандура працює півтори години, то молоді голкіпери мають працювати всі три"