"Шахтар" - "Пюнік" (Вірменія) 2:0. Результативний дебют Кевіна

Офіційний сайт "Шахтаря"

"Шахтар" - "Пюнік" (Вірменія) 2:0

Голи: Зубков 14, Цуканов 82.

"Шахтар": Різник (Рудько, 46), Конопля (Гочолеішвілі, 46) Бондар (Лемкін, 46; Лацабідзе, 69), Матвієнко (Ракіцький, 46), Азаров (Педріньо, 46) Степаненко (к) (Назарина, 46), Бондаренко (Очеретько, 46; Цуканов, 69), Судаков (Криськів, 46), Зубков (Швед, 46), Кевін (Невертон, 46), Сікан (Егіналду, 46).

"Шахтар" сьогодні, 22 січня, переміг "Пюнік" з рахунком 2:0 у першому спарингу на зборі в Туреччині, інформує пресслужба клубу. Голами у складі "гірників" відзначилися Олександр Зубков та Віктор Цуканов.

Кевін створив гол для Зубкова

Від початку гри новачок "гірників" Кевін вирізнявся активністю. Спершу він показав себе в пресингу: вступивши у відбір біля чужої карної зони, допоміг повернути м’яч своїй команді. За кілька хвилин бразилець класним розрізним пасом намагався знайти у штрафному Зубкова, але того випередив захисник. Зрештою на 14-й хвилині саме Кевін організував перший гол команди у 2024 році: поборовся за м’яч біля лівого кутового, обіграв на дриблінгу суперника, увійшов до штрафного та прострілив влучно на Олександра Зубкова, який у дотик відкрив рахунок – 1:0. Одразу після цього непогану нагоду мав Сікан, проте його удар пройшов за сантиметри від стійки. Підопічні Маріно Пушича продовжували впевнено контролювати події на полі, хоча в середині тайму єреванці дещо додали в атаці, провівши кілька гострих випадів, утім, до гольових моментів біля воріт Різника справа не доходила. А донеччани багато комбінували на чужій половині, та подолати насичену оборону суперника не вдавалося. Незадовго до перерви в центрі уваги знову опинився Кевін: бразилець тричі втікав на ворота вірмен після пасів партнерів з глибини, проте двічі арбітр фіксував офсайд, а ще в одному епізоді вінгер випустив м’яч за лицьову лінію.

Ігровий час майже для всіх та перший гол Цуканова

У другому таймі тренерський штаб "оранжево-чорних" змінив склад, випустивши Рудька, Гочолеішвілі, Лемкіна, Ракіцького (з капітанською пов’язкою), Педріньйо, Назарину, Криськіва, Очеретька, Невертона, Шведа та Егіналду. Свіжі виконавці активно увійшли в гру й одразу створили небезпечний момент: Невертон промчав по лівому флангу та пробив у дальній кут, але м’яч трохи розминувся з воротами. Чудовий шанс мав Мар’ян Швед, коли перехопив перепасовку суперників у їхньому штрафному, але замість удару з кількох метрів віддав неточну передачу. Гострою нагодою відповіли гравці "Пюніка" – Рудько зіграв надійно, перевівши над поперечиною удар Гендрікса. Міг неймовірним чином забити автор найкращого гола "Шахтаря" у 2023 році Ярослав Ракіцький: побачивши невдалу позицію воротаря, захисник донеччан пробив зі своєї половини поля, але кіпер єреванців з великими труднощами парирував м’яч. Чемпіони України йшли вперед до самого завершення матчу й на 82-й хвилині провели другий гол: вірмени знову невдало розіграли від воріт, а 17-річний Віктор Цуканов, який з’явився на полі в середині тайму, перехопив передачу голкіпера і вразив порожню сітку – 2:0. В останні хвилини могли відзначитися опоненти, але удар Карабальйо на лінії зупинив Гочолеішвілі, а добивання потягнув Рудько.

Читай також: Контрольний матч. "Шахтар" - "Пюнік" (Вірменія). Пряма трансляція