Сергій Лавриненко: "У нас була далека дорога, тому в першому таймі "Оболонь" виглядала свіжішою"

554 22.09 2023   20:00
Віктор Перегняк

Головний тренер рівненського "Вереса" Сергій Лавриненко прокоментував нічию у матчі 8-го туру УПЛ з "Оболонню" (0:0):

"Оболонь" відпочивала на день більше, ніж ми. У нас була далека дорога, тому в першому таймі "Оболонь" виглядала свіжішою. Однак мої хлопці молодці, вони вичекали, перетерпіли цей момент. На початку другого тайму навіть могли забити, створили 2 хороших моменти.

Такі лобові матчі йдуть до забитого м’яча, й, схоже, 2 команди більше боялись помилитися. Матч був інтенсивним, але це більше за рахунок довгих передач. Як на мене, було важке поле. Для нас висока трава – повільна.

Ми кожну гру намагаємось грати на оборону. Ми не випускали зайвого гравця в оборону, бо хотіли забити. Ми відчували, що десь можемо використати момент. Усе ж, на мою думку, нічия справедливий результат", - сказав тренер в ефірі УПЛ ТБ.

Після цієї гри в активі команди з Рівного 5 очок у 7 матча чемпіонату. Вони йдуть на 15-й сходинці УПЛ.