Команди Романа Григорчука довели кількість забитих м’ячів до 200 - від Тейку до Демченка

475 18.05 2023   15:27
Офіційний сайт УПЛ

Ювілейним голом у грі з "Динамо" відзначився півзахисник "Чорноморця" Олександр Демченко, інформує пресслужба УПЛ.

Олександр Демченко, який забив на 71-й хвилині м’яч у ворота "Динамо", став автором 200-го гола різних українських команд Романа Григорчука у всіх офіційних турнірах. Загалом у чемпіонаті України (ЧУ) підопічні Романа Григорчука провели 160 голів, в Кубку України (КУ) – 27 та єврокубках (ЄК) – 13.

Автором першого гола став камерунський захисник запорізького "Металурга" Адольф Тейку, який 24 жовтня 2009 року у Львові на 4-й хвилині відкрив рахунок у матчі з "Карпатами" (3:3).