"Дніпро-1" знову б'є пенальті, Руслана Ротаня вилучають (Відео)

943 11.05 2023   14:55
Фото - Денис Руденко, Footboom

На 20-й хвилині перенесеного поєдинку 1-го туру "Дніпро-1" - "Олександрія" стався черговий суддівський скандал. Арбітр Ярослав Козик із Мукачево зафіксував суперечливий фол Даніла Скорка на Олександру Назаренку і призначив пенальті у ворота гостей. Вінгер дніпрян зробив ривок у штрафну суперника, а після того, як послідувала висока верхова передача, на яку він не встигав, впав на газон за власної ініціативи. Зазначу, що ВАР на цьому матчі відсутній.

Головний тренер "Олександрії" Руслан Ротань не стримав емоцій і підійшов до тренерської лави "Дніпра-1" та емоційно висловив невдоволення діями арбітра. Козик вилучив коуча олександрійців, а також одного з представників тренерського штабу дінпровців.

Довбик 11-метровий реалізував, але за декілька хвилин "Олександрія" відігралась - забив Ковалець. 1:1 - цей рахунок і став підсумковим.

Це вже четвертий пенальті в п'яти останніх матчах за участі команди Олександра Кучера. Минулого туру "Дніпро-1" також бив суперечливий 11-метровий - тоді, у матчі із "Чорноморцем", порушення відбулося за межами штрафної, але це не завадило рефері Панчишину вказати на "точку". Роман Григорчук після поєдинку зізнався, що йому було б соромно, якщо б таким чином судили його команду.

Читай також: "Дніпро-1" - "Олександрія": стартові склади