Контрольний матч."Динамо" - "Сілекс" (Північна Македонія) 4:0

Фото - Денис Руденко, Footboom

Контрольний матч

"Динамо" (Україна) - "Сілекс" (Північна Македонія) - 4:0

"Динамо": Нещерет (Моргун, 66) - Малиш (Гусєв, 66), Попов (Боль, 66), Сирота (Дячук, 66), Вівчаренко (Дубінчак, 66) - Сидорчук (Андрієвський, 66), Шепелєв (Царенко, 66), Кабаєв (Яцик, 66), Караваєв (Беніто, 66), Лонвейк (Волошин, 66) - Гармаш (Супряга, 66).

"Сілекс" (стартовий склад): Божиновскі - Льямаларі, Петкоскі, Рістескі, Маневскі, Серафімовскі, Романі, Мілосавлевіч, Рістовскі, Турчин, Гіоргієвскі.

Голи: Караваєв (21, 30, 43, пен.), Царенко (89).

У суботу, 11 лютого, київське "Динамо" провело черговий спаринг у рамках турецького етапу підготовки до другої частини сезону. Суперником підопічних Мірчі Луческу став представник чемпіонату Північної Македонії - "Сілекс".

"Біло-сині" розпочали матч із позиції сили, високо пресингуючи суперника й активно просуваючись великими силами вперед. Навіс від Кабаєва адресата не знайшов, після ефектної передачі від Сидорчука зовсім трохи не вистачило Караваєву, щоб замкнути з близької відстані.

Але за кілька хвилин Олександру все ж вдалося відзначитися. Вівчаренко увірвався до штрафного майданчика і пробив по воротах, воротар парирував, але першим на добиванні опинився Караваєв, переправивши м'яч у ворота - 1:0.

Трохи згодом автор забитого м'яча промахнувся з перспективної позиції, але за кілька хвилин усе ж таки забив вдруге в матчі. Цього разу Лонвейк перехопив м'яч у центрі поля, Гармаш швидко знайшов пасом Караваєва, а той, обігравши захисника у штрафному майданчику, пробив повз воротаря - 2:0.

А перед самою перервою рахунок було доведено до розгромного. Лонвейк намагався прокинути м'яч повз захисника, але опонент зіграв рукою на лінії штрафного майданчика, і арбітр, незважаючи на протести македонської команди, призначив пенальті. До "точки" підійшов Караваєв, і ударом під штангу оформив хет-трик - 3:0.

Після перерви динамівці продовжували володіти ініціативою. Щоправда, з точністю були проблеми - Гармаш пробив вище воріт після навісу Караваєва, а дальній удар Сидорчука заблокував суперник. Ближче до середини другого тайму футболісти "Сілексу" теж "прокинулися" і створили чи не єдину небезпеку за весь матч біля воріт "Динамо", однак Катанич, замикаючи головою навіс із правого флангу, пробив поруч зі штангою.

А ось динамівці змогли відзначитися ще раз. І якщо Беніто не вдалося переграти воротаря з близької відстані, то Царенко виявився спритнішим, доставивши м'яч у ворота після того, як голкіпер парирував перший удар Антона з району 11-метрової позначки - 4:0.

У підсумку 4:0 - "Динамо" відкриває ігрову програму другого тренувального збору в Туреччині з упевненої перемоги. Наступний матч "біло-сині" проведуть уже завтра, коли зіграють із румунською "Політехнікою" з міста Ясси.