"Львів" - "Металіст" 1:1. АнтиГерой Прядун

"Львів": Ільющенков, Грисьо, Крушинський (Якимів, 85), Муравський, Никитюк (В.Михайлів, 64), Полегенько, Мильченко, Мишенко, Васильєв, Нич (Ременяк, 75), Бугай

"Металіст": Костик, Шопін (Клименчук, 82), Мизюк, Ралюченко, Каплієнко, Демченко, Чайковський (Панасенко, 55), Танковський, Підлепенець, Прядун, Картушов (Коркішко, 75)

Попередження: Муравський, 48, Грисьо, 65 - Прядун, 38, Підлепенець, 83

Вилучення: Прядун, 61

Максим Прядун скільки завгодно може мріяти про національну збірну - його право. Однак свої амбіції, іноді, можливо, надто завищені, треба доводити не лише язиком, а й результативними діями. Та найголовніше - підтримувати рівень.

Забиває форвард "Металіста" - добре для команди. Але іноді краще "промовчати", тобто піти з поля без голу чи асиста, однак при цьому не підставляти своїх партнерів під удар. Той самий, що стався на 61-й хвилині. Це коли Прядун, маючи в пасиві "гірчичник", малював фол з боку Бугая, за що справедливо побачив перед собою другу жовту...

Зовсім дурне вилучення. Якому не має виправдання. І за яке гравець, на мій погляд, повинен бути покараний. Підвів команду "під монастир" у непростий час, залишив її в меншості. Що було далі, гадаю, не складно здогадатися - замість трьох очок "Металіст" отримав лише одне.

Шостий гол у сезоні Прядуна - швидкий у матчі. Сталося це на 9-й хвилині. Чайковський навісив з кутового - форвард вдало пробив головою. Ця зв'язка мала спрацювати знову за шість хвилин, однак Ільющенков не дозволив Прядуну записати на свій рахунок дубль, перевівши м'яч на кутовий.

Гра трохи заспокоїлася, а спалахнула новими фарбами перед самою перервою. "Львів" мав усі можливості, щоб поновити рівновагу - Мишенко пробив повз ціль, і так само Никитюку, що лише вдруге з'явився в старті, не вистачило везіння.

Перелом у матчі, як зазначалось вище, наступив на 61-й хвилині - після червоної Прядуна. "Городяни" затиснули суперника і врешті дотиснули його. Щоправда, обмежились лише нічиєю. Полегенько прострілив з флангу в центр карного майданчика, а Ременяк - "джокер" Олега Дулуба - чи не першим своїм дотиком невідпорно пробив у кут - 1:1.

"Львів" узяв очко. Для команди, що знаходиться серед аутсайдерів, не найгірший результат, однак і не найкращий. Обійти "Кривбас" (6 пунктів) і наздогнати земляків з "Руху" (8) не вдалося.