Динамівець Кахім Перріс зіграв проти Ліонеля Мессі та збірної Аргентини

1074 28.09 2022   10:59
Фото - Getty Images

Динамівець Кахім Перріс зіграв проти Ліонеля Мессі та збірної Аргентини. У ніч проти середи, 28 вересня, в американському Харрісоні на стадіоні "Ред Булл Арена" пройшов товариський матч між збірними Аргентини та Ямайки.

Південноамериканці відкрили рахунок на 13-й хвилині після влучного удару гравця "Манчестер Сіті" Хуліана Альвареса, і мінімальна перевага трималася до останніх хвилин, коли дубль оформив семиразовий володар "Золотого м’яча" Ліонель Мессі. У підсумку – розгромна перемога Аргентини з рахунком 3:0, яка продовжила свою безпрограшну серію до 35 матчів.

Динамівець Кахім Перріс вийшов на заміну на 79-й хвилині. Цей поєдинок став для півзахисника сьомим у складі "реггіс", результативними діями за національну збірну гравець "біло-синіх" поки не відзначався, інформує пресслужба клубу.

Цей матч став останнім для Ямайки в нинішньому році. Наступний запланований на 26 березня 2023-го, коли "реггіс" зіграють на виїзді з Мексикою в рамках Ліги націй КОНКАКАФ у Дивізіоні А.

Читай також:: НАЗК розпочало розслідування проти Григорія Суркіса