Контрольний матч. "Дніпро-1" – "Аль-Шарджа" (ОАЕ) 1:1. Гольовий привіт від Бернарда

862 06.08 2022   21:08
Фото - shakhtar.com

6 серпня. 19.00. Бад Блумау (Австрія)
Контрольний матч

СК "Дніпро-1" – СК "Аль-Шарджа" (Шарджа, ОАЕ) 1:1

Голи: Довбик 90+2, пас Бузанелло - Бернард 63

"Дніпро-1": Валеф (Рибак 69), Горбунов (Бузанелло 66), Адамюк (Цимбалюк 66), Сваток (Логінов 66),  Лучкевич (Назаренко 46), Сарапій (Когут 66), Піхальонок (Рубчинський 46), Бабенко (Громов 62), Бланко, Танчик (Кононов 86), Довбик

Попередження: Сарапій 56

Черговим суперником спортклубівців на зборі в Словенії став віце-чемпіон минулого чемпіонату ОАЕ – "Аль-Шарджа", в складі якого під керівництвом відомого румунського наставника Косміна Олерою виступає кілька бразильців, у тому числі і колишній гравець "Шахтаря" Бернард (на фото).

І у стартові хвилини матчу більше м’ячом володіли саме суперники дніпрян, але поступово спортклубівці увійшли в гру, нерідко використовуючи пресинг, і поступово стали тиснути опонентів біля їх воріт. Проте перша половина матчу пройшла фактично без моментів, не дивлячись на динамічний хід гри. У дніпрян пару спроб завдати удари були у Горбунова, але один з них був досить неточний, а інший не був складним для голкіпера. Крім того було і кілька дивних суддівських рішень, коли на газоні опинявся Бланко, хоча в одному епізоді цілком міг бути і пенальті у ворота арабської команди.

На початку другого тайму дніпряни заграли більш активно, але при цьому гостріше стала діяти "Шарджа". На 51-й хвилині суперники створили перший момент, коли після розіграшу кутового м’яч пройшов поруч із стійкою дніпрян, На це наша команда відповіла кількома стандартами, але щось серйозне з них витиснути не вдалося. А на 63-й хвилині красиво зіграв Бернард, який на офсайдній межі влучно пробив у дальній кут і вивів "Шарджу" вперед.

Протягом другого тайму тренерський штаб дніпрян традиційно провів багато замін, а згодом гру перебудували у два нападники. В результаті весь матч відіграли тільки Бланко і Довбик. Саме двоє останніх разом з Бузанелло, який отримав пас від аргентинця і відмінно прострелив вздовж воротарського майданчику, і організували гол у відповідь вже у компенсований арбітром час. Так Артем Добвик відсвяткував народження донечки черговим забитим м’ячом, який приніс спортклубівцям нічию у черговому спарингу!

Источник: "Днепр-1"