Контрольний матч. "Минай" - "Мункач" 1:0

1511 15.07 2021   20:51

Контрольний матч

"Минай" - "Мункач" 1:0

На рідній арені "Минай" мінімально перемагає у зустрічі друголіговський "Мункач" з рахунком 1:0.

Це вже друга зустріч з цією командою за два тижні. На їх полі "Минай" зіграв 0:0. В першому таймі кольори "Минаю" захищали виключно гравці, що на перегляді, плюс Шеммі Маємбе. З перших хвилин команда, яку підтримували чимало вболівальників на трибуні "Минаю", ринулася в бій.

Другий тайм команда почала також активно. Високий пресинг, більш точніші передачі і постійний тиск – як наслідок оборона "Мункача" не витримала і на 54 хвилині сфолили у своїй штрафній – пенальті. Вирок реалізував гравець на перегляді – 1:0.

Далі господарі не зменшили тиск і продовжили грати у свою гру: намагалися швидко рухати м’яч, працювали без нього, атакували широким фронтом. Моменти створювали, але з їх реалізацією були проблеми. У другій половині гри вийшли Хахльов, Сніжко, Багайоко, Чушенко і, звісно, додали команді потужності. Збільшилися і атаки, проте забити більше не вдалося. У підсумку 1:0.