Товариський матч. "Колос" - "Атирау" (Казахстан) 3:2

02.02.2021. Контрольний матч. Туреччина. НТЗ

"Колос" (Ковалівка) – "Атирау" (Казахстан) 3:2

Голи: Гавриш (49); Оріховський (60, 90-пен.) – Гжельчак (7), Джуматов (68)

"Колос": Кучерук (Кучеренко, 46), Кравченко, Гавриш (к), Петров, ГНП, Задоя (Костишин, 70), Богданов (Нгамба, 65), Оріховський, Антюх (Ільїн, 70), Данфа (Лисенко, 46), Хльобас (Ісаєнко, 70)

"Колос" завершив серію контрольних матчів на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. У вівторок 2 лютого наша команда переграла казахстанський "Атирау" з рахунком 3:2. Про це пише офіційний сайт клубу.

У ковалівців дублем відзначився Павло Оріховський, ще один м’яч забив наш капітан Віталій Гавриш. Цікаво, що усі голи хлопці провели у другій половині. "Колос" пропустив на сьомій хвилині після подачі з кутового, проте надалі перевага українців не викликала сумнівів. Активним був Мамаду Данфа, який постійно ніс загрозу з флангу.

До перерви забити не вдалося, а одразу після відпочинку Гавриш рахунок зрівняв, дотепно зігравши після рикошету. У середині другого тайму команди обмінялися забитими м’ячами (Оріховський скористався передачею Дениса Антюха), а переможний гол Оріховський провів на останній хвилині з пенальті (точку заробив Володимир Лисенко).

"Колос" завершив сесію спарингів у Туреччині, а третього лютого завершує і навчально-тренувальний збір. У четвер рано вранці команда повертається додому.