Товариський матч. "Волинь" - "Ковель-Волинь" 5:0. Дубль Куліша

1662 26.01 2020   08:58
Официальный сайт "Волыни"

"Волинь" - "Ковель-Волинь" 5:0

Голи: Кизилатеш, Карпенко – 2, Куліш – 2.

"Волинь" (стартовий склад): Леванідов, Рябов, Михалик, Ульянов, Цюпа, Чачуа, Курко, Кожанов, Кизилатеш, Климець, Карпенко. На заміну виходили: Кобзар, Гарсієв, Болденков, Волошинович, Куліш, Мартинюк, Харченко та гравці на перегляді.

"Волинь" провела спаринг, обігравши учасників аматорської першості України. У звітній грі Андрій Тлумак вперше побачив своїх футболістів у дії після тривалої перерви, а також дав шанс проявити себе молодим гравцям та потенційним новачкам команди, інформує прес-служба клубу.

Волиняни досить швидко відкрили рахунок в першому таймі – уже на 3-й хвилині вдало на добиванні зіграв Джемаль Кизилатеш. А вже на 15-й потенційний новачок вдало відборовся у карному майданчику ковельчан та, по суті, організував асист для Ігоря Карпенка, який не зупинився і в середині тайму ще одним голом встановив підсумковий рахунок перед перервою – 3:0.

У другому таймі на поле з’явився інший склад, який продовжував створювати численні гольові можливості біля воріт "Ковеля-Волині". Знову зламати оборонні редути господарів поля вдалося наприкінці гри – дві хороші передачі від Ростислава Волошиновича двічі знаходили Станіслава Куліша, а найкращий бомбардир першої ліги минулого сезону реалізував свої можливості. Фінальний свисток зафіксував перемогу "Волині" – 5:0. 1 лютого у Кончі-Заспі "Волинь" зустрінеться з молодіжною командою київського "Динамо".