"Інгулець" у Туреччині: гра проти "Кольдинга" (Данія) 1:1 (Відео)

2404 23.02 2019   12:35
Официальный сайт "Ингульца"

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд першого контрольного матчу турецької частини зимових зборів "Інгульця", який розійшовся миром з датським клубом "Кольдинг" – 1:1.

Нагадаємо, перші 10 хвилин матчу були за датчанами, але потім "Інгулець" взяв ініціативу у свої руки. На 24-й хвилині м’яч потрапив у руку захиснику Кольдинга і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Голом з пенальті відзначився Дмитро Сула, інформує прес-служба клубу.

На початку другого тайму непоганий шанс втратив Артем Козлов, який перекинув воротаря данців, але у ворота не попав. Через хвилину з-за меж карного майданчика пробивав Євген Запорожець і ледь не потрапив у "дев’ятку". Ще через хвилину арбітр призначив вільний удар в сторону воріт Романа Герича, після розіграшу якого м’яч потрапив у поперечку. Гострих моментів вистачало. А за 10 хвилин до кінця матчу "Інгулець" залишився у меньшості. За удар суперника червону картку отримав Артем Козлов. У гостей за дві хвилини до фінального свистка - вже у доданий час м’яч головою після подачі з флангу забив Мортен Гансен.

Стартовий склад "Інгульця": Ситников, Синьогуб, Ковальов, Балан, Павлов, Клименко, Лупашко, Піднебенной, Коваленко, Сула, Акименко; 2-й тайм: Герич, Коцюмака, Гончаренко, Солдат, Сітчінава, Козак, Передистий, Запорожець, Елла, Мішуренко, Козлов.