Збірна України з пляжного футболу вийшла на чемпіонат світу 2024 року в ОАЕ

415 09.07 2023   20:10

У стиковому поєдинку відбору ЧС-2024 в Баку збірна України з пляжного футболу обіграла команду Молдови й кваліфікувалася на світову першість.

Сьогодні у столиці Азербайджану підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука в матчі плей-оф за вихід на ЧС-2024 зустрічалися зі збірною Молдови.

Уже на 2-й хвилині Олег Зборовський відкрив рахунок після розіграшу кутового, але невдовзі Леонід Подлєснов відновив рівновагу. У другій 12-хвилинці українці знову вийшли вперед завдяки влучному удару Олександра Пославського, однак молдовани зусиллями Думітру Граура ще раз встановили паритет — 2:2.

На самому початку третього періоду Андрій Пашко забив третій м'яч нашої команди, а ще за дві хвилини Дмитро Войтенко — четвертий. І майже відразу ж Андрій Неруш довів перевагу синьо-жовтих до трьох голів. Отже, 5:2 — перемога українців.

Таким чином, збірна України візьме участь у фінальній частині чемпіонату світу 2024 року в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Відбірний турнір ЧС-2024 з пляжного футболу

Стиковий матч

Україна — Молдова — 5:2

Голи: Зборовський (2), Пославський (22), Пашко (25), Войтенко (27), Неруш (29) — Подлєснов (5), Граур (23).

Україна: Неруш, Пославський, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко, Левченко, Щитник.

Молдова: Істраті, Гарановський, Міце, Скіценко, Чех, Боровський, Турта, Подлєснов, Сіргі, Граур, Ігнат,  Кожокарь.