Суперфінал Євроліги-2021: збірна України з пляжного футболу зазнала другої поразки

994 10.09 2021   17:21

Збірна України з пляжного футболу поступилася й у другому своєму поєдинку в Суперфіналі Євроліги-2021, що проходить у португальському містечку Фігейра-да-Фош, інформує пресслужба УАФ.

Підопічні Миколи Костенка після вчорашньої поразки від португальців (5:7) сьогодні зустрічалися зі збірною Італії. У першому періоді синьо-жовті зіграли із суперником на рівних. На гол Еммануеле Зурло відповів забитим м'ячем Олег Зборовський.

Вирішила долю зустрічі друга дванадцятихвилинка. Спочатку Дмитро Войтенко головою зрізав м'яч у власні ворота, а потім Зурло та Горі довели рахунок до 4:1.

Третій період став найкращим для нашої команди, але врятувати зустріч їй не вдалося. Два голи у виконанні Зборовського та Войтенка та м'яч Горі підбили підсумок протистояння — 5:3 на користь італійців.

Завтра збірна України зіграє зі Швейцарією.

Суперфінал Євроліги-2021. Група 2

Італія — Україна — 5:3

Голи: Зурло (5, 16), Войтенко (13, автогол), Горі (19, 25) — Зборовський (11, 30), Войтенко (35).

Україна: Гладченко, Неруш, І. Борсук, А. Борсук, Зборовський, Войтенко, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Медвідь, Войток.

Турнірна таблиця

ІВВОВППППОПМО
1 Італія220000012 — 66
2 Португалія11000007 — 53
3 Україна20000028 — 120
4 Швейцарія10000013 — 70

В іншому поєдинку у групі 2 сьогодні зустрінуться збірні Португалії та Швейцарії.

Наведено київський час початку матчів.

12 вересня переможці груп зіграють між собою у фіналі Євроліги-2021. Володарі інших місць будуть визначені у стикових поєдинках між збірними, що посіли відповідні місця у своїх четвірках. Час початку матчів наразі ще невідомий.