Суперфінал Євроліги-2021: збірна України з пляжного футболу поступилася в першому матчі

1264 09.09 2021   23:28

Збірна України з пляжного футболу провела свій перший поєдинок у Суперфіналі Євроліги-2021, що проходить у португальському містечку Фігейра-да-Фош. Про це пише сайт УАФ.

Підопічні Миколи Костенка зустрічалися з командою, що посідає друге місце у світовому рейтингу, збірною Португалії. Перший період у матчі залишився за господарями змагань, які вийшли вперед зусиллями Джордана.

Друга 12-хвилинка вийшла напрочуд результативною. У ній українці та португальці забили один одному по чотири м'ячі, і перед останнім періодом підопічні Маріо Нарсізо були попереду — 5:4. У третьому періоді команди спочатку обмінялися голами, а на останніх секундах португальці поставили крапку — 7:5 на їхню користь.

Завтра синьо-жовті у другому своєму поєдинку Суперфіналу Євроліги зіграють зі Швейцарією.

Суперфінал Євроліги-2021. Група 2

Україна — Португалія 5:7

Голи: Войтенко (16), Корнійчук (20), Щериця (20, з пенальті, 34), Пашко (23) — Джордан (1, 16, з пенальті, 36), Мартінс (15, 24, 27), Сантуш (22).

Україна: Гладченко, Неруш, І. Борсук, А. Борсук, Зборовський, Войтенко, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Медвідь, Войток.

Вилучені: Гладченко (9), Щериця (36).

В іншому поєдинку в нашій групі збірна Італії впевнено переграла Швейцарію — 7:3.