Довбик забиває з передачі Циганкова (Відео)

2354 11.11 2023   15:54
Фото - Getty Images

Віктор Циганков та Артем Довбик організували гол у ворота суперника "Жирони" в матчі 13-го туру чемпіонату Іспанії - "Райо Вальєкано". Довбик скористався точним пасом Циганкова.  Сталося це на 42-й хвилині. Таким чином, рахунок став 1:1, скільки суперник забив першим - вже на 5-й хвилині.

Зазначимо, українські футболісти вийшли у стартовому складі "Жирони", у виїзному поєдинку, який відбувається сьогодні, 11 листопада, і розпочався о 15:00.

Нагадаємо, у поточному сезоні Віктор Циганков зіграв за "Жирону" в 11 матчах, забив два голи і зробив одну результативну передачу, Артем Довбик - у 13 матчах, забив шість голів і відзначився п'ятьма асистами.

Читай також: Віктор Циганков та Артем Довбик - у "старті" "Жирони" на матч проти "Райо Вальєкано"