Трубін - найкращий гравець матчу проти "Браги": чудо-сейв, який дарував перемогу (Відео)

Гол: Тенгстедт, 3
"Брага": Матеус, Борха, Гомес (Лопеш, 84), Саатджі (Ньякате, 55), Фонте (Карвальйо, 84), Саласар (А.Орта, 33), Моутінью, Р.Орта, Брума, Джало (Руїс, 84), Банза
Тренер: Артур Жорже Торрес
"Бенфіка": Трубін, Отаменді, Родрігес, Силва, Невеш, Маріу, Аурснес, Сілва (Гуедеш, 79), Кокчу, Ді Марія (Луїш, 79), Тенгстедт (Муса, 61)
Тренер: Роджер Шмидт
Попередження: Саатджі, 27, Фонте, 76, Карвальйо, 90+4 - Родрігес, 2, Трубін, 89, Отаменді, 90+5

В 14-му турі чемпіонату Португалії "Бенфіка" здобула перемогу над "Брагою" з рахунком 1:0. Один з головних героїв зустрічі став український голкіпер Анатолій Трубін, який вийшов на поле з перших хвилин. На його рахунку шість сейвів, один з яких, на останніх хвилинах матчу, зміг зберегти три бали для ліссабонців.

В цьому сезоні Трубін провів вже сьомий "сухий" поєдинок за "Бенфіку". У 18 іграх він пропустив 16 м'ячів.

Окремо варто відзначити, що за підсумком гри українця було признано найкращим гравцем, за що він отримав нагороду.