Стефано Піолі: "Стати у ворота хотів Пулішич, але він занадто низький"

811 08.10 2023   08:50
calciomercato.com

Головний тренер "Мілана" Стефано Піолі прокоментував гостьовий матч із "Дженоа" (1:0) у восьмому турі чемпіонату Італії.

На 90+9 хвилині зустрічі воротар "Мілана" Мік Меньян був вилучений з поля. Француз вилетів зі штрафного і збив нападника господарів Калеба Екубана. У ворота до кінця матчу встав нападник Олів'є Жиру.

"З останніх 8 матчів 5 - виїзні, і те, що ми зараз перебуваємо в такому становищі, радує нас. Але ми знаємо, що ще багато чого ми можемо - і повинні - робити краще. Дивитися в таблицю ще рано. За скудетто поборються 3-4 команди. Але такий результат корисний для самооцінки після серії важких матчів.

Жиру на воротах? Подібного ніколи не було. Стати у ворота хотів Пулішич, але ми сказали йому, що він занадто низький, тож за справу взявся Олі. Протягом матчу відбувалося безліч дивних речей. Ми знали, що він буде важким, але вистояли. Це тріумф менталітету, характеру, сили, я дуже задоволений футболістами.

У матчі з "Інтером" (1:5) усе пішло не так, як треба, але ми не могли просто закінчити сезон на цьому. Нам пощастило, що відразу була можливість повернутися на поле в Лізі чемпіонів, тож ми змогли переключитися. Тепер же на нас чекає перерва, і ми згодні на неї, тому що багатьом треба відпочити", - сказав головний тренер "Мілана" в ефірі Sky Sport.