Томас Тухель прокоментував виліт "Баварії" з Кубка Німеччини

849 05.04 2023   11:29
Фото - Getty Images

Головний тренер "Баварії" Томас Тухель висловився про причини поразки від "Фрайбурга".

"Фрайбург" забив два голи після двох ударів по воротах. Не пам'ятаю у суперника інших гольових моментів. У нас були хороші можливості, але завжди чогось не вистачало: останнього пасу, правильного рішення, точності. Суперник оборонявся дуже глибоко, тому нам не вдавалося продовжувати чинити на них тиск.

Ми повели в рахунку, потім ще мали два-три моменти, особливо хороший був шанс у Томаса Мюллера. Але ми повинні звинувачувати тільки себе. Вилетіти з турніру на стадії чвертьфіналу на своєму полі - величезне розчарування.

Ми разом перемагаємо і разом програємо. Так, у мого тренерського штабу було мало часу, але я несу відповідальність. Нам потрібно проаналізувати, що пішло не так, і підготуватися до наступного матчу", - цитує Тухеля Bayern&Germany.

Мюнхенський клуб завершив виступ у Кубку Німеччини, програвши з рахунком 1:2 у чвертьфіналі.