"Важко підібрати слова" - Терзіч про про нічию зі "Штутгартом"

466 16.04 2023   12:09
Фото - Getty Images

Головний тренер дортмундської "Боруссії" Едін Терзич висловився про нічию (3:3) у матчі 28-го туру чемпіонату Німеччини зі "Штутгартом".

"Важко підібрати слова для цього, занадто багато злості та розчарування. Після програшу "Вердеру" вдома ми думали, що найгірше вже позаду, але цей матч перевершив усе. Ми втратили величезний шанс.

Єдине, що могло призвести до того, що ця гра знову перевернеться, - це втрата дисципліни. Ми не переключилися, коли втрачали м'яч, і перестали допомагати один одному. Те, як ми провели цей другий тайм, незрозуміло.

Є причини, через які нам не вдавалося бути на вершині протягом останніх десяти років. Проте є ще багато чого, за що можна боротися. Важливо нарешті почати робити висновки з цих непотрібних невдач. Ніхто не зробить цього за нас", - цитує тренера Sky Germany.

"Боруссія" вела в рахунку 2:0, граючи в більшості, але дозволила супернику відігратися. У компенсований час "джмелі" знову вийшли вперед, проте на останній хвилині "Штутгарт" зумів врятуватися від поразки.