Матіс Тель став наймолодшим в історії автором голу в Бундеслізі

927 10.09 2022   19:30
Фото - Getty Images

17-річний нападник "Баварії" Матіс Тель, який відзначився голом у матчі зі "Штутгартом" (2:2), став наймолодшим в історії автором голу в Бундеслізі, інформує Goal.

На 36-й хвилині зустрічі Тель забив ударом з кута штрафного майданчика по центру воріт, в асистентах - канадський захисник Альфонсо Девіс. Вік форварда - 17 років та 136 днів. Тель також став наймолодшим гравцем, який коли-небудь виходив на поле у ​​стартовому складі "Баварії". Його замінили на 61-й хвилині, замість нього на поле вийшов Лерой Сане.

Нагадаємо, Матіс Тель виступає за юнацьку збірну Франції до 17 років, цього літа він перейшов до мюнхенців з "Ренну". За даними Transfermarkt, сума угоди склала 20 млн. євро. Контракт Теля з "Баварією" укладено до кінця сезону-2026-2027.

Читай також:: "Баварія" - "Штутгарт". Анонс та прогноз матчу