Александр Ляказетт: "Багато хто вважав, що я закінчив із футболом"

510 23.04 2023   20:44
Фото - Getty Images

Напередодні топ-матчу чергового туру в Лізі 1 проти "Марселя", форвард і капітан "Ліона" Александр Ляказетт розповів про повернення до рідного клубу після п'яти років у лондонському "Арсеналі", про тиск, якого зазнає команда, про незручний стиль "Марселя" і про те, що Кільян Мбаппе, ймовірно, виграє бомбардирські перегони:

– Багато хто вважав, що я вже майже закінчив із футболом, вони говорили, що в мене нічого не вийде, а "Ліон" робить помилку, повертаючи мене до складу. Однак я хотів довести, що клуб не дарма мене повернув – це було правильним рішенням. Звичайно, багато чого змінилося, тиск і на команду став іншим, і особисто на мене тиснула необхідність довести, що після невдалого останнього сезону в "Арсеналі" я ще можу грати на високому рівні. І мені вже вдалося забити 19 голів, хоча в списку бомбардирів поки що попереду всіх феноменальний Кільян Мбаппе – звісно, мені б хотілося його обігнати, але це буде непросто. Ще й тому, що всі ми переживаємо дивний сезон – весь час, через різні причини, ми не можемо показати свою справжню силу, нам чомусь важко показувати свою гру. У цьому сезоні складно грати проти "Марселя". У них є свій стиль, незручний для нас, вони – сильна команда, яка перебуває в хорошій формі. Але ми маємо бути готові й до цього. Власне, це особливий матч і для нас, і для марсельців, і для всього Ліона – пристрасті вируватимуть не тільки на трибунах стадіону, а й у всьому місті. Це теж ще один із чинників мого повернення – я хотів бути ближче до сім'ї, родичів і друзів, – резюмував Ляказетт.

Читайте также: Бредли Барколя: "Рад и горд ассистировать кумиру – постер Ляказетта висел у меня в спальне"

Незважаючи на невдалий загалом сезон, "Ліон" під керівництвом Лорана Блана все ще зберігає теоретичні шанси поборотися за потрапляння до Ліги Європи.

Читайте также: Два игрока "Марселя" могут не сыграть с "Лионом"

Источник: twitter.com/telefoot_TF1
Популярні новини