Бредлі Барколя: "Радий та гордий асистувати кумиру – постер Ляказетта висів у мене в спальні"

454 06.04 2023   20:48
Фото - Getty Images

20-річний форвард "Ліона" Бредлі Барколя став черговим молодим талантом "Ліона", який пробився до основного складу. Після переможного голу на "Парк де Пренс" у матчі з ПСЖ, Барколя, який отримав ігровий час після відходу в "Ренн" Карла Токо-Екамбі, розповів L'Équipe, що в його спальні висіли постери Александра Ляказетта, а тепер він віддає гольові передачі своєму кумиру дитинства:

– Я був фанатом Александра Ляказетта – у спальні висіли його постери, а коли батьки привели мене до клубного магазину "Ліона" і запитали, в якій футболці мені б хотілося грати, я одразу вибрав фіолетову, з 38-м номером Ляказетта. І коли минулого літа я побачив у соцмережах, що Олександр може повернутися до клубу – у мене були дивні відчуття. Як це – тренуватися і грати разом із кумиром свого дитинства? Як із ним спілкуватися – загалом, я був трохи приголомшений, але в тренувальному процесі все налагодилося. Хоча спочатку це був особливий момент – знаходити з ним спільну мову, обігруватися пасами, але досить швидко я зрозумів, чому "Арсенал" купив Ляказетта за величезні гроші. Це великий нападник, і я дуже зрадів тому, що свій ювілейний, 150-й гол за "Ліон", Александр забив "Нанту" саме з мого пасу – хіба міг я, будучи дитиною, уявити, що стану частиною гольової історії свого кумира? Дуже пишаюся цим, хоча, щоправда, ніколи цього не говорив самому Ляказетту, – резюмував Барколя.

Читайте также: Чемпионат Франции. ПСЖ – "Лион" 0:1. Видеообзор матча

31-річний Александр Ляказетт повернувся в "Ліон" після п'яти років у лондонському "Арсеналі", і в поточному сезоні відзначився вже двадцять один раз, довівши загальний рахунок забитих м'ячів у "Ліоні" до 150 голів.

Читайте также: Александр Ляказетт стал вторым лучшим бомбардиром в истории "Лиона"

Источник: lequipe.fr
Популярні новини