Крістоф Галтьє - про поразку від "Ренна": "ПСЖ втратив вісьмох футболістів, у роздягальні - молодь"

996 19.03 2023   21:49
Getty Images

Головний тренер ПСЖ Крістоф Галтьє пояснив поразку команди від "Ренна" з рахунком 0:2.

- Мої гравці віддали всі сили. Якщо у вас є відчуття, що вони не виклалися, то поставте себе на їхнє місце: команда втратила вісьмох футболістів, у роздягальні - члени молодіжної команди, яких вони бачили раз або два на тренуванні.

Ми знали, що буде складно. Гравці сильно втомилися. На початку матчу були технічні помилки, у деяких гравців не було досвіду спільної гри і відпрацьованих дій. Але ми все одно створювали хороші моменти в першому таймі. Чи достатньо цього? Судити вам. Не можна звинуватити моїх гравців у тому, що вони не викладалися. Це неправда. Але можна зрозуміти те, що виникає певна смиренність за 0:2 у матчі з "Ренном", коли варіантів посилення гри за допомогою запасних мало, а в складі не вистачає багатьох футболістів.

Я не думаю про майбутнє, тільки про решту - 10 матчів, які ми повинні провести так, щоб стати чемпіонами Франції. Я також намагаюся об'єднати команду, не здаватися. Сезон далекий від завершення, позаду нас є конкуренти.

Я залучений до роботи, я не пасивний і не думаю тільки про своє майбутнє. Я просто хочу зробити все, щоб ми виграли чемпіонат. Але мені потрібно, щоб повернулися відсутні футболісти, і тоді ми зможемо повернутися до наших ключових переваг.

Читай також: ПСЖ вперше за 36 матчів зазнав домашньої поразки в Лізі 1
Популярні новини