Мати Ашрафа Хакімі: "Мій син невинний, він дуже добре вихований"

777 07.03 2023   12:56
Фото - Getty Images

Саїда Мох, мати захисника ПСЖ і збірної Марокко Ашрафа Хакімі, вважає, що її син, звинувачений у зґвалтуванні, нездатний на такий злочин.

"Моє серце говорить мені, що мій син невинний, він дуже добре вихований. Весь світ знає про його врівноваженість і високий моральний вигляд, Ашраф не заслуговує на те, що з ним сталося.

Я говорила з ним про цю ситуацію, він присягнувся мені, що невинний", - цитує матір футболіста Sportskeeda.

Нагадаємо, раніше прокуратура французького Нантера винесла обвинувальний висновок на адресу Хакімі. 24-річний футболіст уже дав свідчення, а суд висунув йому звинувачення і помістив під судовий контроль.

Раніше молода дівчина звинуватила Хакімі у зґвалтуванні наприкінці лютого цього року. Адвокат футболіста виступив із заявою, назвавши цю інформацію неправдивою. ПСЖ підтримав свого гравця. Крім того, стало відомо, що дружина Хакімі почала шлюборозлучний процес із футболістом.

Читайте также: Адвокат Хакими: "По моему мнению, имеющиеся в распоряжении суда документы говорят о том, что это попытка вымогательство"

Популярні новини