Алексіс Санчес: "Гравці "Інтера" не зрозуміли причин мого відходу"

671 24.02 2023   21:01
Фото - Getty Images

Нападник марсельського "Олімпіка" 34-річний форвард "Марселя" Алексіс Санчес розповів Sky Sports про свій відхід з "Інтера", зазначивши, що екс-партнери неоднозначно відреагували на його відхід, повідомляє СalcioMercato:

– Деякі футболісти "Інтера", мої колишні товариші по команді, відверто говорили, що я ще можу бути корисним і що не розуміють причин мого відходу. Але це футбол, а я дуже хотів грати більше, виходити в стартовому складі. І тепер я щасливий у Марселі. Однак я вдячний хлопцям з "Інтера", в роздягальні тієї команди я пережив безліч приємних моментів, і тепер, час від часу, я продовжую отримувати привітальні та вітальні повідомлення від хлопців з тієї команди. Зазвичай вони пишуть щось на кшталт - "Браво, Ніно!" – зазначив Санчес.

Читайте также: Чемпионат Франции. "Тулуза" – "Марсель" 2:3. Видео голов

Чилійський страйкер спочатку перейшов до "Інтера" на правах оренди з "Манчестер Юнайтед", перш ніж підписав повноцінний контракт із міланським клубом на правах вільного агента. У 109 матчах у складі "неро-адзуррі", з 2019 по 2022 рік, внесок Санчеса в скудетто, а також перемоги в Кубку і Суперкубку Італії склали 20 голів і 23 асисти. Провівши в останньому сезоні в "Інтері" лише 866 хвилин на полі та вийшовши лише сім разів у старті, Алексіс переїхав до "Марселя", де зіграв 2199 хвилин і забив 13 голів у 29 матчах поточного сезону.

Читайте также: Руслан Малиновский: "В детстве я был поклонником "Арсенала" Арсена Венгера"

Источник: calciomercato.com
Популярні новини