"Повна порожнеча" - Раймон Доменек про гру Мессі у матчі з "Ліллєм"

918 20.02 2023   18:17
Фото - Getty Images

Колишній тренер збірної Франції Раймон Доменек залишився незадоволеним грою нападника ПСЖ Ліонеля Мессі в матчі 24-го туру Ліги 1 з "Ліллем" (4:3).

"Що можна сказати про цей матч? Через 20 хвилин або півгодини Галтьє повинен зняти Мессі, який був примарний. Хоч я і фанат Мессі. Але він абсолютно нічого не зробив. Він не захищався, не робив правильних передач. Нічого. Повна порожнеча. Іноді він поганий, але в цій грі була повна порожнеча. Але тренер залишив Мессі на полі, і той дивом врятував їх на останній хвилині, забивши зі штрафного.

Але це найгірше для тренера. Тому що він знає, що в грі Мессі не приніс йому рівно ніякої користі. Але як він тепер вчинить? Як він скаже Мессі, щоб той повертався в оборону? Щоб він хоча б просто перемістився. Навіть цього немає", - цитує Доменека L'Equipe.