Паулу Фонсека розкритикував уболівальників "Лілля"

1155 02.01 2023   23:14
Фото - Getty Images

Екс-тренер донецького "Шахтаря" Паулу Фонсека, який зараз очолює "Лілль", розкритикував уболівальників французької команди. У понеділок, 2 січня, "Лілль" на своєму полі задовольнявся нічиєю у грі з "Реймсом" - 1:1.

Після фінального свистка Фонсека дорікнув уболівальникам "Лілля" за відсутність підтримки команди наприкінці матчу.

- Ми втратили чудову нагоду виграти гру. Ми заслужили на перемогу: не тому, що зробили все добре, а зробили для цього більше, і перемога була б справедливим результатом. Ми забили гол і створили ще кілька гольових моментів, тоді як "Реймс" забив у другому таймі, реалізувавши першу можливість.

Ми засмучені та розчаровані. Усі в роздягальні чудово розуміють, що ми маємо бути більш ефективними у реалізації.

Також я розчарований нашими вболівальниками. До сьогодні вони завжди підтримували нас і були поряд з нами, незважаючи ні на що. Але цього разу вони поступили навпаки і відвернулися від команди, коли вона найбільше потребувала їхньої підтримки. Дуже прикро.

Гравці грають так, як їх прошу я: якщо хтось і винен, то це я, а не гравці. Якщо вболівальники хочуть протестувати, протестуйте проти мене, а не проти гравців, - сказав Паулу Фонсека, якому не сподобалося чути свист, коли футболісти його команди торкалися м'яча в деяких комбінаціях останнього відрізку гри, - повідомляє L'Équipe.

Зауважимо, що після 17 турів "Лілль" посідає 8 місце в чемпіонаті Франції.

Читай також: Чемпіонат Франції. "Лілль" - "Реймс" 1:1. Відеоогляд матчу
Популярні новини