Мбаппе та Кімпембе вмовляли Чуамені перейти до ПСЖ, а не до "Реалу"

1647 11.11 2022   22:24
Официальный сайт "Реала"

Викликаний Дідьє Дешамом до збірної Франції центрхав мадридського "Реала" Орельєн Чуамені розповів L’Equipe, як минулого сезону гравці ПСЖ Кіліан Мбаппе та Преснель Кімпембе вмовляли його переїхати з "Монако" до Парижа, а не до Мадрида:

– У нас були дуже круті дискусії з Кіліаном наприкінці минулого сезону. Він питав мене, що я планую робити далі. Я відповідав йому тією ж монетою – коли ще не було відомо, що він продовжить контракт із ПСЖ. Але коли Мбаппе залишився в Парижі, вони з Преснелем Кімпембе, це було у червні, вже удвох обробляли мене – хотіли, щоб я теж перейшов до них у команду. Можливо, ми б утворили дуже потужну центральну вісь у ПСЖ, але на той час я вже зробив свій вибір – після гарного сезону у "Монако", мною зацікавився "Реал" і я вирішив переїхати до Іспанії, – розповів Чуамені.

Перейшовши з "Бордо" до "Монако", Чуамені провів блискучий сезон, допомагаючи "монегаскам" піднятися на третє місце в турнірній таблиці, чого за 80 мільйонів євро (плюс можливі бонуси – аж до 36 мільйонів євро) став гравцем мадридського "Реалу". У поточному сезоні 22-річний Чуамені, після трансферу Каземіро до "Манчестер Юнайтед", став гравцем основи "вершкових", зігравши 17 матчів, а через травми Поля Погба та Н'Голо Канте, як очікується, стане і основним центрхавом у Дідьє Дешама у збірній Франції на ЧС-2022 у Катарі.

Читайте также: Ноель Ле Гре: "Якщо збірна Франції вийде до півфіналу ЧС-2022, то все буде залежати від Дешама"

Источник: lequipe.fr
Популярні новини