Ліонель Мессі: "Мбаппе - звір на полі"

1344 26.09 2022   13:35
Getty Images

Нападник ПСЖ Ліонель Мессі розповів про взаємодію на полі з Неймаром, адаптацію та головну ціль клубу.

- Ми з Неймаром знаємо один одного дуже добре, тому що провели разом кілька чудових сезонів у "Барселоні" і мені хотілося б ще більше. Потім життя дозволило нам знову зустрітися в Парижі. Дуже радий грати з ним, зустрічатися щодня.

Каліан Мбаппе - справжній звір на полі, суперсильний у дуелях один в один, шукає простір, дуже швидкий та має чудове відчуття воріт. Він дуже цілісний гравець, і як він уже продемонстрував,  буде одним із найкращих у світі протягом багатьох років.

Всім відомо, що метою ПСЖ вже кілька років є перемога в Лізі чемпіонів. Минулого сезону виліт від "Реала" (в 1/8 фіналу, 1:0, 1:3) було дуже важко переварити, тому що ми провели дві великі гри і ключову роль зіграли деталі.

Поточний сезон є нетиповим, з чемпіонатом світу в середині сезону, але Ліга 1 залишається головною метою ПСЖ. Це складний конкурентний турнір, у якому не завжди перемагає найкращий, і все можуть вирішити деталі. Ми тренуємося якнайкраще, щоб бути готовими до будь-яких ситуацій.

Для мене перший сезон у Парижі був непростим, адже я вперше в кар'єрі відкривав для себе новий клуб, нове життя з сім'єю. Але я залишався впевненим у собі, бо знав, що в цьому сезоні буду краще адаптований та підготовлений, - цитує Мессі L'Équipe.

Читай також:: Ліонель Мессі може стати послом "Барселони"

Популярні новини