Захисник збірної Нідерландів отримав червону картку після серії пенальті з Аргентиною

1105 10.12 2022   14:49
Фото - Getty Images

Захисник збірної Нідерландів Дензел Дюмфріс був вилучений з поля після серії пенальті у чвертьфінальному матчі ЧС-2022 з національною командою Аргентини. Дюмфріс отримав першу жовту картку ще під час серії пенальті, а другу вже після, коли влаштував бійку з аргентинцями, які святкували вихід у півфінал.

Основний та додатковий час матчу завершився внічию, 2:2. Команда Аргентини здобула перемогу в серії пенальті з рахунком 4:3. Збірна Нідерландів програвала в ході зустрічі з рахунком 0:2 і змогла відігратися, забивши два м'ячі на 83-й та 90+11-й хвилинах. Дублем відзначився нападник Ваут Вегхорст.

У півфіналі мундіалю команда Аргентини зустрінеться зі збірною Хорватії, яка раніше також у серії пенальті обіграла Бразилію.