Збірна Бразилії не програвала по пенальті на чемпіонатах світу 36 років

1298 10.12 2022   10:36
Getty Images

Збірна Бразилії несподівано вилетіла у чвертьфіналі з Чемпіонату світу в Катарі. "Селесао" не зуміли впоратися з віцечемпіоном попереднього Мундіалю Хорватією, оскільки обидві команди в основний час зіграли внічию 1:1 і дійшли до серії післяматчевих пенальті. Там балканська команда проявила характер і більш міцні нерви, вирвавши перемогу.

Цікаво, що це лише друга поразка Бразилії в історії Мундіалів, коли справа дійшла до серії пенальті, повідомляє Sportal.

Перша припала на 1986 рік, коли південноамериканці у чвертьфіналі чемпіонату світу були вибиті Францією. Основний час зустрічі завершився з рахунком 1:1. У серії післяматчевих пенальті - 4:3 на користь "Трикольорових".

У Франції схибив Мішель Платіні, у Бразилії грішили Сократеш та Жуліо Сезар, які неточно пробили з одинадцятиметрової позначки.

Читай також: Іван Перішич: "Ми добре вивчили Бразилію - довелося більше грати в обороні"