Вірджіл ван Дейк: "Є відчуття, що ми можемо стати чемпіонами світу"

967 07.12 2022   20:23
Фото - Getty Images

Центральний захисник збірної Нідерландів Вірджіл ван Дейк поділився очікуваннями від можливої перемоги команди на ЧС-2022, а також висловився про можливу серію післяматчевих пенальті у чвертьфіналі з Аргентиною.

"Є голод, мрії та відчуття, що ми справді можемо завоювати тут Кубок. Коли виходиш до чвертьфіналу, лише три гри відокремлюють тебе від слави. Це наша нагода. Але очевидно, що спочатку ми маємо пройти аргентинську команду з одним із найкращих гравців усіх часів.

Чи можлива серія пенальті? Ми тренувалися вже з моменту останнього збору нашої команди, але це не гарантує, що в матчі, де виступаєш на повному стадіоні у 80 тисяч осіб, а на коні півфінал, все буде так само, як на тренуванні. Ми намагаємося зробити якнайбільше, щоб бути готовими до цього. Але, сподіваюся, ми не дійдемо цієї стадії", — цитує ван Дейка The Athletic.

На світовій першості 2014 року збірні Нідерландів та Аргентини зустрілися у півфіналі турніру, і перемогу здобула латиноамериканська команда в серії пенальті — 4:2. Матч 1/4 ЧС-2022 відбудеться у п'ятницю, 9 грудня, початок – о 21:00.