Не Дюмфрисом єдиним: статистичні факти перемоги Нідерландів над США

1430 03.12 2022   23:15
Фото - Getty Images

Перемога збірної Нідерландів над США – це не лише досягнення Дензела Дюмфриса, який спочатку віддав два асисти, а потім і вбив інтригу в матчі за рахунку 2:1 на користь "помаранчевих" своїм третім голом, повідомляє Opta.

По-перше, гол Мемфіса Депая, який вийшов на друге місце у списку бомбардирів в історії "помаранчевих" (43 м'ячі – більше лише у Робіна ван Персі, який відзначився 50 разів) став наслідком серії з 20 точних передач поспіль, що є рекордом для збірної Нідерландів , починаючи із ЧС-1966.

Одразу двома досягненнями відзначився і Дейлі Блінд – у свої 32 роки та 269 днів Блінд-молодший став другим найвіковішим бомбардиром "помаранчевих" на чемпіонатах світу (і може побити рекорд Джованні ван Бронкхорста, який забив Уругваю на ЧС-2010 у 35 років та 1 ). Не дивно, що свій гол він відсвяткував із батьком – Дані Блінд працює у тренерському штабі Луї ван Гаала. А також Дейлі став п'ятим гравцем в історії збірної Нідерландів, який зіграв понад десять ігор на Мундіалі без поразок.

А Хаві Сімонс, якому всього 19 років і 226 днів, навпаки, став наймолодшим гравцям Нідерландів, який зіграв у плей-оф чемпіонату світу.

Тоді як сама збірна Нідерландів має 19-матчеву безпрограшну серію на чемпіонатах світу проти неєвропейських суперників. Після поразки від Бразилії у чвертьфіналі ЧС-1994, у "помаранчевих" – 13 перемог та 6 нічиїх. Цікаво, чи підопічні Луї ван Гаала розміняють другий десяток матчів у чвертьфіналі ЧС-2022 – проти збірної Аргентини з ювіляром Ліонелем Мессі?