Де Пауль – про перемогу Аргентини над Бразилією: "Ця команда ще раз показала, що у неї великі яйця"

1317 22.11 2023   23:39
Фото - Getty Images

Півзахисник збірної Аргентини Родріго де Пауль прокоментував перемогу команди над Бразилією (1:0) у кваліфікації ЧС-2026.

"Ми хотіли бути першими, хто обіграє Бразилію у неї вдома. І те, що відбулося перед матчем, тільки додало нам злості. Ця команда ще раз показала, що у неї великі яйця.

Ми граємо так, як доводиться. Якщо повинні володіти м'ячем – володіємо, якщо треба терпіти – терпимо, якщо треба забити – забиваємо. І я думаю, що саме тому ми є найкращою збірною у світі на сьогодні, бо ми команда, яка здатна пристосовуватися.

Ми дуже хвилювалися за вболівальників. Я ніколи не бачив нічого подібного, хоча щось схоже відбувається не вперше. Не знаю, що сказати з цього приводу.

Такі речі не допомагають південноамериканському футболу, який, як мені здається, знову опинився в привілейованому положенні після нашої перемоги на ЧС. Це відбувається з провини інших людей, не футболістів", — цитує де Пауля TyC Sports.

Читай також: Офіцер поліції Бразилії - про заворушеня на матчі з Аргентиною: "Небезпека була в змішаних секторах"
Популярні новини