Ерік Рамірес, контракт якого належить "Динамо", запалює в чемпіонаті Колумбії (+ Відео)

701 21.09 2023   23:28
Фото - "Динамо" Киев

Венесуельський нападник київського "Динамо" Ерік Рамірес, який на правах оренди грає за "Атлетико" Насьональ, відзначився черговим голом в чемпіонаті Колумбії.

У четвер, 21 вересня, "Атлетико Насьональ" переміг "Санта Фе" (3:0) у 13-му турі чемпіонату Колумбії.

Рамірес з'явився на полі лише на 77-й хвилині, коли рахунок в грі вже був 2:0. Проте венесуельському нападнику вистачило чотирьох хвилин, аби відзначитися у воротах Санта Фе та встановити фінальний рахунок в грі.

Цей гол став для Раміреса вже четвертим у 13 матчах (491 хвилина) за "Атлетико Насьональ".

Читай також: Володимир Бражко: "Була розмова з Луческу. Сподіваюся, мені довірятимуть"