Ліга націй. Ліга В. Група 2. Миролюбні ісландці

363 28.09 2022   04:13
ksi.is

Завершився груповий турнір у групі 2 Ліги В Ліги націй, заключний матч у якій став простою формальністю, оскільки збірна Ізраїлю достроково кваліфікувалася до Ліги А, а росіяни вольовим рішенням УЄФА опустилися нижче. Тому збірні Албанії та Ісландії могли пограти без тиску за результат.

Хоча поєдинок у Тирані вийшов бойовим: албанці у разі перемоги випередили б миролюбну ісландську збірну, яка всі три свої матчі завершила внічию! На що й налаштовував своїх підопічних ветеран італійського тренерського цеху Едоардо Рейя. Вже на десятій хвилині Мірто Узуні змусив фолити на собі капітана ісландців Арона Гуннарсона – порушення потягло на фол останньої надії, так господарі отримали чисельну більшість. Більш того, ще через двадцять п'ять хвилин Узуні, замучивши гостьову оборону, відзначився ще й асистом Ельміру Леньяні – і перша перемога для албанців стала суттєво ближчою, враховуючи "плюс один" не лише на табло, а й на полі.

Однак Ісландія, що трохи дивно, вісімдесят хвилин граючи у меншості, навіть перевершила господарів по ударах у ствір воріт – п'ять проти чотирьох (4:2 – у другому таймі). Саме заключний гостьовий удар, уже на шостій (!) компенсованій хвилині, став фатальним для албанців. Які, до речі, згаяли кілька хороших шансів забити другий м'яч і на позитивній ноті закрити відбірковий цикл. Зрештою вони не встежили за джокером Мікаелем Андерссоном, який з меж воротарської замкнув простріл з правого флангу – 1:1, і це четверта нічия ісландців у чотирьох матчах!