Ліга націй. Ліга В. Група 3. Румунська драма та фінське щастя

424 27.09 2022   02:36
twitter.com/EURO2024

Завершився груповий турнір у групі 3 Ліги В Ліги націй, в якій збірна Боснії та Герцеговини достроково вийшла до Ліги А, за тур до кінця ставши недосяжною для Чорногорії, Фінляндії та Румунії. Тому в заключному турі боснійці в Бухаресті вийшли на поле в напіврезервному складі (матч на лаві запасних розпочали Джеко, Колашинац, Сушич та Санічанин), і не те, щоб абсолютно закономірно, але програли значно вмотивованішій Румунії – 1:4. Едін Джеко, вийшовши на заміну, повернув інтригу в матч, забивши при рахунку 2:0 на користь господарів, але не більше того.

Перемога залишала збірній Румунії шанс зберегти прописку в Лізі В – за такого розкладу збірної Фінляндії обов'язково треба було вигравати в Чорногорії (а самі чорногорці, за однакової кількості очок з румунами, мали і перевагу в особистих зустрічах, і найкращу різницю м'ячів). Гостей влаштовував будь-який рахунок на свою користь, плюс збірній Суомі в Підгориці мимоволі допоміг центрдеф чорногорців і костанайського "Тоболу" Жарко Томашевич, який уже на 17-й хвилині заробив два "гірчичники". Отримавши чисельну перевагу, фіни досить легко трансформували її в територіальну та ігрову, а потім і в переможний рахунок – "подвійний удар", на початку другого тайму, завдали форварди Олівер Антман та Расмус Кальман. Таким чином, збірна Фінляндії навіть стрибнула на друге місце у групі.