Вболівальники "Динамо" визначили найкращого гравця команди у матчі проти АЕКа

1221 28.10 2022   14:15
Фото - Михаил Козелко, Footboom

У 5-у турі групового раунду Ліги Європи УЄФА київське "Динамо" зіграло внічию 3:3 на виїзді з кіпрським АЕКом з Ларнаки.

Нічию на Кіпрі та перші залікові бали у групі "біло-синім" приніс дубль Дениса Гармаша, який вийшов на заміну на 65-й хвилині зустрічі. Спершу Гармаш відзначився ударом головою після флангового навісу на 82-й хвилині, а у компенсований арбітром час розстріляв ворота після розіграшу кутового.

Саме Гармаша вболівальники "Динамо" визнали найкращим гравцем матчу з АЕКом. У традиційному голосуванні в офіційному телеграм каналі киян Денис набрав 80% голосів респондентів, набагато випередивши всіх інших гравців.

Загалом в опитуванні взяли участь вже понад 3,5 тисячі вболівальників.

Нагадаємо, незважаючи на результат, "Динамо" достроково завершує цей євросезон, адже шансів піднятися вище останнього, четвертого місця в останньому турі в киян вже не буде.

Источник: ФК "Динамо" Киев