Гакон Гаральдссон: "Ісландія була лише за 45 хвилин від виходу на Євро-2024"

427 27.03 2024   12:00
Getty Images

Півзахисник Ісландії Гакон Гаральдссон прокоментував поразку від збірної України (1:2) у плей-оф до Євро-2024.

"Це величезне розчарування для нас. Ми були так близькі до великого турніру — лише за 45 хвилин від групового раунду. Не можу підібрати слів, аби висловити свої враження. Відчуваємо великий смуток.

Можливо, в другому таймі нам варто було докласти більших зусиль, аби забити другий гол і закрити гру. Але, звичайно, це було нелегко.

Чи щось втішає після поразки? У нас в команді молоді гравці, тож сподіваюся, в майбутньому в нас буде інша нагода потрапити на великий турнір", - цитує Гаральдссон сайт УЄФА.

Читай також: Володимир Бражко: "Ця перемога для України, для наших воїнів, для усіх українців"