Міралем П'янич: "Чекаю на матч з Україною, який змінить моє життя"

482 14.03 2024   13:15
Getty Images

Півзахисник збірної Боснії і Герцеговини Міралем П'янич поділився очікуваннями від півфінального матчу плей-офф кваліфікації за вихід на Євро-2024.

"Я чекаю на матч, який змінить моє життя. Моя мрія – поїхати на Євро зі збірною Боснії і Герцеговини. Вперше в історії я одягнув футболку своєї країни на чемпіонаті світу і хотів би зробити те саме на Євро, в якому ми досі не брали участі. Звісно, попереду важкий матч, але величезна мотивація та наша публіка будуть перевагою для нашої команди.

Збірна України? У них якісна команда, вони молоді та сильні. Я спостерігав за ними декілька разів, і вони виявилися дуже гарною командою, яка завдала Італії багато проблем у кваліфікації. Це багато говорить про них.

Нам дуже не щастило у попередніх матчах плей-оф. До таких ігор слід бути морально готовим. У нас, декількох гравців, більше досвіду, ніж у молодих хлопців, і ми маємо передати це всій команді. Я з нетерпінням чекаю на майбутній збір і вийду на поле з великою мотивацією.

Ми маємо фантастичних вболівальників, і я сподіваюся, що ми зможемо зробити їх щасливими, як і всю країну. Велика конкуренція, і ми зробимо все, що в наших силах, щоб це сталося", – цитує П'яніча офіційний сайт Футбольного союзу Боснії і Герцеговини.

Нагадаємо, півфінальний матч плей-оф кваліфікації Євро-2024 Боснія і Герцеговина — Україна відбудеться 21 березня в місті Зениця й розпочнеться о 20:45 за місцевим часом (21:45 за Києвом).

 

Читай також: Андрій Шевченко: "Вірю, що наша команда вийде на чемпіонат Європи"

Популярні новини