Александер Чеферін: "Я хотів би, щоб Боснія і Герцеговина кваліфікувалася на Євро"

2120 23.11 2023   15:31
Getty Images

Президент УЄФА Александер Чеферін до жеребкування плей-оф відбору Євро-2024 висловив думку щодо гри балканських збірних, зокрема, Боснії і Герцеговини, та їх шансів на здобуття путівки на фінальний етап турніру.

Як інформує Sarajevotimes, Чеферін нещодавно був гостем Футбольного союзу Сербії на матчі з Болгарією в Лесковаці, де зазначив, що хотів би, щоб збірні з регіону зустрілися на Євро в Німеччині в 2024 році. Разом з президентом Сербії Александром Вучичем він відвідав стадіон "Кралевіца" в Заєчарі, а потім відправився на матч в Лесковац.

- Я дуже радий бачити таку прекрасну інфраструктуру і перебувати в цій частині Сербії, де я ніколи раніше не був. Я мало що бачив, хіба що з літака і машини, але я дуже радий, що ми приїхали. Я радий, що ці частини Сербії отримують належну інфраструктуру.

Також я радий, що три національні збірні з регіону близькі до кваліфікації на чемпіонат Європи. Сербія, Хорватія та Словенія. Я хотів би, щоб Боснія і Герцеговина та Північна Македонія також кваліфікувалися, але у них немає шансів. Боснія і Герцеговина має плей-оф, але як вони грають. Я, звичайно, хотів би, щоб якомога більше збірних з регіону кваліфікувалися на чемпіонат Європи, - додав Чеферін.

Нагадаємо, за результатами жеребкування плей-оф відбору Євро-2024 суперником збірної України стала Боснія і Герцеговіна, поєдинок з якою відбудеться на виїзді.

Читай також: Сергій Ребров: "Якщо ми пройдемо Боснію і Герцеговину, то другий матч гратимемо вдома - це важливо"
Популярні новини