Сергей Ковалец: "Италия сработала в лучших своих традициях катеначчо"

21.11 2023   17:59
Віктор Перегняк, Footboom

Український тренер Сергій Ковалець в коментарі "УПЛ ТБ" проаналізував матч збірної України проти Італії (0:0).

— Шкода, що не здобули перемогу і не вийшли на Євро напряму. Італійці витратили чимало сил — моральних та фізичних з Північною Македонією. Другий тайм з нами показав, що збірна України була краще готова фізично, емоційно та психологічно. Почали працювати заміни, Зубков і Сікан добре увійшли в гру. Хоча до перерви у італійців були моменти — Кʼєза пробив вище, і вихід 1-в-1. Гра у нас виходила. Італія спрацювала в кращих своїх традиціях катеначчо, особливо в другому таймі — закрилися і відстояли нічию, якої їм вистачало. Вони також прагнули здобути результат, і вони це зробили.

— Ми атакували, але не вистачило того, хто зробив би різницю. Згодні?

— Звичайно. Я очікував, що ми будемо грати активно та агресивно. І стомленість Італії — хочеш не хочеш, але грати на третій день фізіологічно важко — це даватиметься взнаки. Тож ми хотіли пресингувати високо.

— Момент з непризначенним пенальті. Ваша думка?

— Однозначної відповіді нема. Нам здається, що був пенальті, італійцям — що ні. Хоч загалом арбітр відпрацював добре.

— Чи потрібно відзначати когось з наших індивідуально?

— Думаю, потрібно говорити про командні дії — і в атаці, і в обороні команда зіграла добре. Гравці віддали усі сили. Вболівальники не побачили байдужості — це головне.

— Як загалом оціните цей відбірковий цикл?

— Ми обіграли Північну Македонію, обіграли Мальту. І ми добре грали проти Італії, але давайте визнавати її високий рівень.

— Які перспективи в плей-оф ви бачите?

— Думаю, все в нас буде добре. Ребров зробив системність — молодіжна, юнацькі збірні та основна працюватимуть за єдиною системою. Це потрібно було зробити і раніше, бо це є в найкращих збірних світу. Важливо, аби війна закінчилася завдяки ЗСУ. Я вже казав, два мої зяті - на передовій. Хлопці шукають нагоду дивитися за матчами збірної та наших команд в єврокубках. Завдяки ним ми можемо грати у футбол і перемагати.

Читай також: Пенальті на користь України у ворота Італії не поставив той самий арбітр VAR, який працював на матчі з Вельсом
Notícias em destaque