Лучано Спаллетті: "Багато хто хоче змусити збірну Італії відчути страх, але мотивація виходить за межі страху"

808 19.11 2023   17:28
Getty Images

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті на передматчевій пресконференції розповів про підготовку до заключного матчу відбору Євро-2024 з Україною, який відбудеться 20 листопада, і почнеться о 21:45.

- Футболісти збірної Італії почувають себе добре і всі наразі доступні. Тому вибір тепер за мною. Ми їдемо до Німеччини з упевненістю, що це гра, де ми зможемо отримати бажаний результат. У нас є п'ять доступних замін та різні характеристики, які можна використовувати. У нас є такі гравці як К'єза, які знають, як змінити ситуацію. Ставлення має бути таким, щоб грати у тому стилі, про який ми домовилися.

Збірна України має сильних виконавців в атаці та гравців, які перебувають у гарній формі на клубному рівні. Їхній потенціал у контратаках може створити нам проблеми. Нам потрібно тиснути, перекривати зони та не залишати дірок, які буває складно закрити. Ми повинні діяти, як команда, та робити все можливе. Хочемо, щоб італійці закохалися у цю команду. Багато хто хоче змусити нас відчути страх, нагадавши нам про важливість цього матчу, але мотивація виходить за межі страху.

Питання, яке ми повинні поставити собі: "Чи я повинен перемогти? Чи хочу я перемогти?". Але всі так кажуть. Більш реалістично сказати: "Чи можу я виграти?". Звичайно. Це зводить нанівець усі страхи, які можуть бути навколо гри.

 

Читай також: Пресконференція Сергія Реброва напередодні матчу з Італією. Пряма трансляція
Популярні новини