Лука Модрич: "Потрібно компенсувати кадрові проблеми і здобути дві перемоги"

1083 18.11 2023   00:33
Фото - Getty Images

Капітан збірної Хорватії, хавбек мадридського "Реала" Лука Модрич прокоментував майбутній "картатим" матч відбору Євро-2024 проти збірної Латвії в Ризі. Наразі хорвати не кваліфікуються на чемпіонат Європи безпосередньо і можуть розраховувати тільки на плей-оф Ліги націй, повідомляє Jutarnji list:

– Ми не сподівалися опинитися в такій ситуації, але сталося те, чого ніхто не очікував і не бажав. Тепер треба забути жовтневі матчі і спробувати добре зіграти у двох наступних поєдинках. Нам необхідні перемоги, і ми сподіваємося, що ці результати дадуть нам змогу потрапити на Євро – це було б ідеально, але для цього в Ризі треба зіграти так, як ми грали з Латвією в Рієці – з таким підходом і грою, вірю, що зможемо перемогти. Ми добре потренувалися протягом п'яти днів,  вірю, що зможемо компенсувати ті кадрові проблеми, які в нас є, і перенести на поле найкращі якості відсутніх футболістів. Нам ще може допомогти результат матчу між Вірменією та Уельсом, поки все відкрито, в обох командах є якісні гравці. Але ми повинні зосередитися на собі, щоб не помилитися знову, якщо будемо занадто багато думати про інші ігри. Я радий, що через п'ять років, з нами Марко Пьяца – до тієї злощасної травми він був дуже важливим гравцем для нас, і тепер він повернувся, пройшовши довгий шлях. Марко вибрав правильний шлях і правильну команду, а його почуття простору залишилося – думаю, він нам допоможе, якщо йому дадуть шанс. Гарне враження справив Маріо Пашаліч, я не так багато бачив його матчів за "молодіжку", але в нього є хороші якості, та й лівша на правому фланзі – це додатковий плюс. Шкода, що немає Ковачича і Брозовіча – ми з ними давно граємо разом і добре знаємо один одного. Але постараємося замінити їх якнайкраще – ми вже знаємо, хто вийде на поле, а всі інші дізнаються в день матчу в Ризі - місто мені сподобалося, тут красиво, Латвія має гарний вигляд красивої країни, а їхня збірна – гарний суперник. Ми поважаємо цю команду, вона постарається ускладнити нам завдання, але ми приїхали перемагати. Тим більше, гра буде в день пам'яті жертв війни – нам дуже потрібно виграти саме цього дня, і ми зробимо все, щоб це сталося. Нам потрібно бути на сто відсотків сконцентрованими і правильно підійти до гри, – підсумував Модрич.

Читайте также: Латвия - Хорватия. Анонс и прогноз матча

Читайте также: Рональд Куман: "Не могу рассчитывать на семь-восемь защитников, но выбор все равно есть"

Популярні новини